Vánoční nabídka 2020

CHLAZENÉ TĚSTO, HOTOVÉ CUKROVÍ

Žádný sváteční stůl se neobejde bez cukroví a dalších tradičních dobrot. Pro tento rok jsme si pro vás přichystali chlazené těsta z poctivých surovin, žádný druh není ošizen o máslo, vejce, ořechy, … Samozřejmostí jsou i vánočky, štoly s vlastním marcipánem a konečně se pustíme i do staročeských závinů, nechte se překvapit a pojďme se společně naladit na vánoční čas!

O vánočkách, štolách, závinech a dalších vás budeme průběžně informovat! 

Chlazené těsto na cukroví

Připravili jsme pro vás tradiční druhy cukroví a především se podělili o všemi chválené linecké makové, pokud si přejete jiné těsto, napište, zavolejte, rádi zkusíme a přidáme do sortimentu!

Těsta budou k vyzvednutí od 27.11. v naší prodejně v Mnichově Hradišti.

Nabízené druhy

Cena

Jednotná cena za výše nabízené druhy je 165,-Kč/1kg a 85,-Kč/0,5kg.

Hotové cukroví

Pokud nemáte čas, či chuť péct, nabízíme i hotové upečené cukroví. Letos v omezeném množství, proto neváhejte s rezervací! Upečeme pro vás makové linecké, klasické linecké, vanilkové rohlíčky, pracny, možná mokka oválky a něco z nepečeného, třeba včelí úly či kokosové kuličky a lá Raffaello. Máslo, vejce, pravá vanilka, nic šidit nebudeme.

Cena

1 kg hotové namíchané cukroví za 550 Kč/ vámi vybrané druhy 1 kg 650 Kč

Rezervace

Rezervace přijímáme do 25. 11. 2020 – po tomto datu obdržíte další potřebné informace, cukroví se bude vyzvedávat v týdnu před Štědrým dnem v prodejně.

Nabídka vánočního cukroví

Objednávkový formulář

Zde prosím zadejte požadované druhy a množství.